Hakkımızda

hakkimizda-yurekli1[1]Sektöre 1986 yılında demir doğrama imalatıyla başlayan firmamız ilerleyen zamanlarda alüminyum doğrama, panjur ve çelik kapı imalatıyla çalışma alanını genişleterek bu sektöre hizmet vermeye başladı. 1990 yılında PVC sektörüne satıcı bayi olarak işe başlayan firmamız üretici firmalarla yaşadığı kalitesiz işçilik sorunlarından dolayı o zamanlarda şahıs firması olan YÜREKLİ PEN 1996 yılında şirketleşerek PVC üretimine kaliteli işçilik hedefleyerek bayi ağı oluşturmak amacıyla başladı.

PVC ve ISICAM sektöründe uzun yıllardır mazisi olan firmamız günümüzde 3000 m2 ‘si  PVC doğrama üretimine, 1500 m2’si ısıcam üretimine olmak üzere toplam 4500 m2’lik kapalı alanda hizmet vermektedir. Üretim CNC tezgahlarda itina ile yapılmaktadır.PVC bölümü 4000 mtül, ısıcam bölümü 800 m2 günlük üretim kapasitesine sahiptir. Her geçen gün satıcı bayi ağını genişleten firmamız uzman personeli ile en iyi şekilde hizmet vermeyi hedeflemektedir. Kaliteden ödün vermeden sürekli kendini yenileyen firmamız ilerleyen zamanlarda daha iyi işlerle sizlere  hizmet vermekten gurur duyacaktır.

Yeniliklere öncü bir çağda yaşamanın bize verdiği fikirler doğrultusunda kendimizi yenilemeye karar verdiğimiz bir dönemde fabrikamızın temelleri atıldı. Daha iyisini nasıl yapabiliriz,  bunu hep düşündük. Pvc makinelerini yenilemekle başladığımız bu işe ısıcam üretimini de dahil ederek çalışma alanımız genişlettik. Bu sayede daha fazla kitleye hitap edeceğimizi düşündük. İhtiyaçlar yaşanan sıkıntılar sonucunda ortaya çıkar ve insanlar arayışa girer. Bizde böyle bir dönemde sattığımız malı kendimiz üretirsek en iyi sonucu alırız düşüncesiyle bu işe başladık.

hakkimizda-yurekli[1]
Kurulan CNC tezgahlar hem malzemenin işçilik anlamında kalitesini yükseltip hem de en kısa sürede teslim etmemizde kolaylık  sağlamaktadır. Az zamanda çok iş hedefleyen firmamız ısıcam  üretimini de bünyesine dahil ederek kurduğu Jumbo Cam hattıyla  Yürekli Cam Şişecam patentli olarak gerek düzcam gerekse nitelikli cam (löve, konfor) imalatını Şişecamın üretim standartlarına uygun olarak yaparak bu sektörde de adını duyurmayı hedeflemektedir.Hiçbir zaman kaliteden ödün vermeyen firmamız müşterilerden gelen olumlu tepkiler sayesinde güç ve moral kazanmaktadır. Kalite ve fiyat kıyaslaması yapıldığı zaman çok uygun koşullarda profil ve cam sattığımız dikkatlerden kaçmamaktadır.Tüketicinin yeterince bilinçli olmaması sektörde haksız rekabete yol açtığından dolayı kaliteyi ucuza satmak ve müşteri portföyümüzü genişletmek amacıyla reklam çalışmalarına da ağırlık vermeyi uygun gördük. Yeni bayilik oluşumunda bayilere sağladığımız imkanlar, bayiinin işini kolaylaştıracak tabela, showroom standı, broşür, afiş, gibi ekipmanlardan oluşmaktadır.hakkimizda-yurekli2[1]Montaj hizmetini kendi iç bünyesinde bulundurmayan firmamız gerektiğinde bayileri desteklemek amacıyla bu hizmeti bayisine sunmaktadır.Ahşap görünümünden vazgeçmek istemeyenlere Lamine profil serisi ile farklı alternatif sunan firmamız ahşap görünümünü Pvc pencere sistemleriyle birleştirerek hizmete sunmuştur.Amacımız İşimizin gereği kaliteyi uygun koşullarda üreterek en hızlı şekilde sevk etmektir.Amaç ne olursa olsun önce yaptığımız işi sevmek ve en iyi şekilde onun gerektirdiklerini yapmak düşüncesi ile işçisinden yönetim bölümüne kadar herkes bu işe gönül vererek  en iyi hizmeti sunmak için elinden geleni yapmaktadır. Yürekli Pen kuruluşundan günümüze kadar yavaş yavaş ama emin adımlarla başarıya giden yolda yürümeye devam edecektir. Firmamız 2012 yılından itibaren faaliyetlerine Wince Üretici Bayi olarak devam etmektedir. 1 Mayıs 2015 yılı itibari ile Rehau Pencere ve Kapı Sistemleri Üretici Bayiliği başlamıştır.

YÜREKLİ PEN İNŞAAT PVC CAM

Comments are closed